Kim jestem? Co tu robię?

Prowadzę szkołę | Jestem ojcem i mężem | Wspieram współpracowników w rozwoju | Eksperymentuję z nowymi pomysłami | Dzielę się inspiracjami książkowymi

Projekt EDUKACJA

Wraz z przyjaciółmi, z którymi tworzymy projekt The Grade postanowiliśmy pójść dalej w naszych działaniach i założyć szkołę, która będzie przygotowywać młodych ludzi do skutecznej konfrontacji z wyzwaniami dorosłego życia i współczesnego rynku pracy.

Z tych śmiałych marzeń wyłania się projekt Liceum COLUMBUS, który solidnie wspiera młodzież w przygotowaniach do egzaminów maturalnych i jest miejscem, w którym mają oni możliwość doświadczyć przygody życia. Obok rzetelnej edukacji uczniowie mają możliwość uczestniczenia w żeglarskiej wyprawie życia i poznawania kulis funkcjonowania prywatnych firm z Trójmiasta i okolic.

 

Marketing. Książki. Rozwój.

Uwielbiam zdobywać wiedzę. A jeszcze większą przyjemność przynosi mi dzielenie się nią.

Stąd moja decyzja dotycząca ścieżki zawowdowej.

Mogę robić to co kocham wchodząc w rolę edukatora.

Stale poznaję nowe idee z pochłanianych hurtowo książek i szukam możliwości wprowadzenia ich w życie.

Dzielę się tymi inspiracjami książkowymi i obserwacjami ze współpracownikami, uczniami, słuchaczami i wszystkimi, którzy, podobnie jak ja są ciekawi świata 🙂 

Motocykl

Jeżdżę wszędobylską Hondą Transalp XL650.

Jednym z moich motocyklowych marzeń jest przejażdżka Transalpiną (drogą krajową DN67C w Rumunii).

Do czterdziestki planuję podróż wzdłuż polskich granic. Będę tutaj o tym pisał.

 Jednym z moich osobistych projektów, który zrodził się w czasach pandemii było stworzenie grupy fejsbukowej, która pomagałaby edukatorom dzielić się wiedzą i zdobywać nowe informacje w zakresie narzędzi pomagających w nauce zdalnej. Tak powstała grupa Google Classroom dla nauczycieli.

Chcesz mieć dostęp do najświeższych informacji dotyczących Google Classroom? Dołącz do grupy 🙂

Tu znajdziesz wideo instrukcje jakie przygotowałem na początku zamknięcia polskich szkół, które pomagają zrozumieć zawiłości funkcjonowania systemu Google Classroom.

 

Dzielę się tu przede wszystkim własnymi doświadczeniami w używaniu tego narzędzia.

Znajdziecie tam informacje dot. zakładania zajęć, klas, projektów i tworzenia i przeprowadzania testów w systemie Google Classroom.

 

O stronie

Teksty i treści pojawiające się na moim blogu są moimi osobistymi przemyśleniami, spisanymi doświadczeniami i lekturowymi inspiracjami. Chętnie i otwarcie się nimi dzielę z Wami, moimi wspaniałymi czytelnikami. Jeśli jednak przychodzisz tu trollować lub hejtować to wiedz, że spotkasz się z wszelkimi możliwymi krokami mającymi na celu ochronę komfortu czytelniczego wszystkich, którzy przychodzą tu dla własnego rozwoju, ciekawości czy kulturalnej dyskusji.

Share This